serwis IPHONE 4 / 4S / 5 / 5S / 6 / 6S / 7 / 8 / X

 Start / Nowości / serwis IPHONE 4 / 4S / 5 / 5S / 6 / 6S / 7 / 8 / X
niedziela, 07 lipiec 2019 00:00

xiaomi serwis Wrocław

Jesteśmy profesjonalnym serwisem pogwarancyjnym Xiaomi dla klientów z całej Polski

Zbity ekran? Uszkodzony głośnik? Problem z oprogramowaniem?

Skontaktuj się z nami !W ciągu roku liczba dostarczonych egzemplarzy smartfonów Xiaomi wrosła niemal dwukrotnie. Odzwierciedlenie globalnych statystyk sprzedaży jest doskonale widoczne w Polsce, gdzie smartfony Xiaomi sukcesywnie powiększają grono swoich zwolenników. Więc i my nie możemy zostać w tyle i również naprawiamy na terenie Wrocławia telefony marki Xiaomi.

Prowadzimy serwis telefonów Xiaomi: naprawiamy uszkodzone ekrany dotykowe, po zalaniu, uszkodzone wejścia ładowania (micro usb jak i Typ-C )

Read 13329 times Last modified on niedziela, 07 lipiec 2019 20:47
Super User

I'm a freelance designer with satisfied clients worldwide. I design simple, clean websites and develop easy-to-use applications. Web Design is not just my job it's my passion. You need professional web designer you are welcome.

o FONY

Jeśli masz problem ze swoją komórka, nie działa lub jest niesprawna technicznie, może chcesz zmienić jej wygląd lub ją po prostu sprzedać albo zamienić na inną to nie mogleś (-aś) lepiej trafić. Spełnimy Twoje oczekiwania i gwarantujemy 100% zadowolenia z naszych usług.

Flickr Photos